Wyprawka dla uczniów klas I w roku szkolnym 2020/2021

  • 26-07-2020 21:43
Obrazek newsa Wyprawka dla uczniów klas I w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice przyszłych pierwszoklasistów.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów, którzy od 1 września rozpoczną naukę w naszej szkole zaplanowane jest na ostatni tydzień sierpnia br. Dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej.

W ostatnim tygodniu wakacji będzie możliwość zapisania dzieci na zajęcia świetlicowe (dot. uczniów rodziców pracujących). Informacja na temat organizacji zapisów zamieszczona zostanie na stronie internetowej pod koniec sierpnia.

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe zapewnia uczniom szkoła. Rodzice proszeni są o przygotowanie materiałów i przyborów szkolnych tzw. wyprawki.

Wyprawka >>

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu:

sp29bb@gmail.com

tel. 338126865