LP Nazwisko Imię  Przedmiot
1. Adamczyk Magdalena pedagog/doradztwo zawodowe
2. Adamska-Beczała Anna matematyka
3. Bachman Wacław plastyka
4. Balicka Joanna logopeda
5. Baran Dorota religia
6. Beczała Bożena edukacja wczesnoszkolna
7. Bem Dorota świetlica
8. Bilczewska-Micherda Joanna świetlica
9. Błachut Tomasz religia
10. Błaszczyk Jadwiga bilologia
11. Bodzek Dariusz historia/wiedza o społeczeństwie
12. Bywalec Marzena język angielski
13. Dendys Małgorzata fizyka
14. Denik Agnieszka edukacja dla bezpieczeństwa
15. Drużbacki Mirosław wychowanie fizyczne
16. Dworniczek Alina edukacja wczesnoszkolna
17. Dziubek Dorota język angielski
18. Ferfecka Patrycja religia
19. Glanowski Filip religia
20. Gleindek Sonia świetlica
21. Godula Magdalena język polski
22. Górecka Maria edukacja wczesnoszkolna
23. Janusz Beata świetlica
24. Jeleśniańska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
25. Jędrzejczyk Wojciech religia
26. Jodźko-Węgrzyn Monika język angielski
27. Kawulok  Justyna matematyka
28. Klajmon Jolanta matematyka
29. Klos Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
30. Kłusek Małgorzata język polski
31. Korpiela Stanisław język angielski
32. Kosicka Agnieszka plastyka
33. Krzempek Alicja matematyka
34. Kubik Agnieszka język angielski
35. Kufel Beata fizyka
36. Kuźma Krzysztof informatyka
37. Kuźma Anna muzyka/religia
38. Lewandowska Agnieszka historia
39. Łaciak-Połeć Renata edukacja wczesnoszkolna
40. Łodej Elżbieta język polski
41. Machalica Alicja edukacja wczesnoszkolna
42. Malarz Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
43. Malarz Jolanta język angielski
44. Michniok Tomasz religia
45. Mizera Alicja wychowanie fizyczne
46. Motyka Dorota biologia/wdż
47. Mruczek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
48. Nastulczyk Franciszek wychowanie fizyczne
49. Norymberczyk Bożena język polski
50. Nycz Marceli geografia
51. Przemyk Natalia edukacja wczesnoszkolna
52. Rzeszuto Piotr język angielski
53. Sikora Barbara matematyka
54. Siwczyk Aleksandra chemia
55. Skowron Izabela język niemiecki
56. Smagoń Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
57. Sosna Ilona język polski
58. Sroka Waldemar wychowanie fizyczne
59. Szwed Katarzyna świetlica
60. Ślosarczyk Magdalena wychowanie fizyczne
61. Talaga Maria świetlica
62. Tora Iwona zajęcia rewalidacyjne
63. Wachowiak Ewa język polski
64. Wawrzacz Małgorzata technika/informatyka
65. Wawrzyniuk Jadwiga oligofrenopedagog
66. Witkowska Bożena matematyka
67. Wochnik Aneta edukacja wczesnoszkolna
68. Zawisza Katarzyna nauczyciel wspomagający
69. Zielińska Jolanta edukacja wczesnoszkolna