Przejdź do treści Przejdź do menu
LP Nazwisko Imię  Przedmiot
1. Adamczyk Magdalena pedagog/doradztwo zawodowe
2. Adamska-Beczała Anna matematyka
3. Bachman Wacław plastyka
4. Beczała Bożena edukacja wczesnoszkolna
5. Błachut Tomasz religia
6. Błaszczyk Jadwiga bilologia
7. Bodzek Dariusz historia
8. Bywalec Marzena język angielski
9. Ciężki Dorota logopeda
10. Czyż Katarzyna plastyka/wychowawca świetlicy
11. Dendys Małgorzata fizyka
12. Denik Agnieszka edukacja dla bezpieczeństwa /wiedza o społeczeństwie
13. Drużbacki Mirosław wychowanie fizyczne
14. Dworniczek Alina edukacja wczesnoszkolna
15. Ferfecka Patrycja religia
16. Glanowski Filip religia
17. Gleindek Sonia edukacja wczesnoszkolna
18. Godula Magdalena język polski
19. Górecka Maria edukacja wczesnoszkolna
20. Janusz Beata wychowawca świetlica
21. Jeleśniańska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
22. Jędrzejczyk Wojciech religia
23. Jodźko-Węgrzyn Monika język angielski
24. Kawulok  Justyna matematyka
25. Klajmon Jolanta matematyka
26. Klos Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
27. Kłusek Małgorzata język polski
28. Korpiela Stanisław język angielski
29. Krzempek Alicja matematyka
30. Kubik Agnieszka język angielski
31. Kufel Beata fizyka
32. Kuźma Krzysztof informatyka
33. Kuźma Anna muzyka/religia
34. Lange-Knyps Agnieszka wychowawca świetlicy
35. Lewandowska Agnieszka historia
36. Łaciak-Połeć Renata logopeda
37. Łodej Elżbieta język polski
38. Machalica Alicja edukacja wczesnoszkolna
39. Malarz Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
40. Malarz Jolanta język angielski
41. Michniok Tomasz religia
42. Mizera Alicja wychowanie fizyczne
43. Motyka Dorota biologia/wdż
44. Mruczek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
45. Nastulczyk Franciszek wychowanie fizyczne
46. Nocoń Dominika wychowawca świetlicy
47. Norymberczyk Bożena język polski
48. Nycz Marceli geografia
49. Przemyk Natalia edukacja wczesnoszkolna
50. Rzeszuto Piotr język angielski
51. Sikora Barbara matematyka
52. Skowron Izabela język niemiecki
53. Sławińska Agata nauczyciel wspomagający
54. Smagoń Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
55. Sosna Ilona język polski
56. Sroka Waldemar wychowanie fizyczne
57. Stańczyk Anna świetlica
58. Szwed Katarzyna świetlica
59. Ślosarczyk Magdalena edukacja wczesnoszkolna
60. Talaga Maria świetlica
61. Wachowiak Ewa język polski
62. Wawrzacz Małgorzata technika/informatyka
63. Witkowska Bożena matematyka
64. Wochnik Aneta edukacja wczesnoszkolna
65. Woźniczka Alicja chemia/wdż
66. Zawisza Katarzyna nauczyciel wspomagający
67. Zielińska Jolanta edukacja wczesnoszkolna