Terminarz konkursów klas 4 – 8 w roku szkolnym 2019 / 2020      

LP Nazwa konkursu Termin konkursu Organizatorzy
1 Konkurs wiedzy o Bielsku - Białej I etap – IX 2019r.
II etap – X 2019r.
p. E. Wachowiak
2 Konkurs  ortograficzny
kl. 4 – 8
I etap – X 2019r.
II etap – XI 2019r.
III etap – XII 2019r.
p. M.Kłusek
p. I.Sosna
3 "Anielskie bajki" II 2020 p. B.Norymberczyk
4 Konkurs czytania ze zrozumieniem
kl. 4 – 8
I etap – XI 2019r.
II etap – II 2020r.
p. E.Łodej
p. E.Wachowiak
5 Konkursy recytatorskie kl. 4-8: "Bóg ukryty w poezji"
"Najważniejsza jest miłość"
XI-XII 2019r.  II 2020 p. B.Norymberczyk
p. A.Kuźma
p. B.Norymberczyk
p. M.Godula
6 Konkurs historyczny „Wielcy Polacy”  IV 2020r. p. A.Lewandowska
7 Konkurs mitologiczny dla kl. 4-6
"Olimpijskie potyczki"
IV 2020r. p. M.Godula
8 Mistrz rachunków pamięciowych I etap -październik
II etap -listopad
nauczyciele
matematyki
9 Kangur matematyczny marzec p. B.Sikora, 
p. B.Witkowska
10 Wojewódzki Konkurs Matematyczny I etap -listopad nauczyciele
matematyki
11 Szkolny Konkurs Matematyczny kwiecień nauczyciele
matematyki
12 Próbny egzamin klas 8 grudzień p. B.Witkowska,
p. J.Kawulok
13 Konkurs ekologiczny "Listy dla Ziemi" - ogólnopolski organizowany przez Fundację Arka kwiecień nauczyciele
przyrody
14 Zewnętrzne przedmiotowe z biologii, geografii, fizyki i chemii - organizowane przez Kuratorium  II półrocze nauczyciele
przyrody,
fizyki i chemii
15 Konkurs wewnętrzny z przyrody w klasie 4 maj p. D.Motyka,
p. M.Nycz
16 Konkurs religijny-Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa w misji na świecie wrzesień/październik p. P.Ferfecka
17 Konkurs religijny-100-lecie urodzin Jana Pawła II kwiecień kwiecień p.P.Ferfecka
18 Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz" całoroczny p. P.Ferfecka
19 Konkurs plastyczny-Wybieram zdrowy styl życia październik p. A.Kosicka
20 Konkurs plastyczny- Mebel-Jedyny w swoim rodzaju kwiecień p. A.Kosicka
21 Konkurs plastyczny - Projekt zagospodarowania biblioteki szkolnej czerwiec p. A.Kosicka
23 Konkurs Kolęd i Pastorałek listopad/grudzień p. A.Kosicka
24 Konkurs sportowy-piłka nożna  wrzesień nauczyciele wychowania fizycznego
25 Konkurs sportowy-sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców, szachy październik nauczyciele wychowania fizycznego
26 Konkurs sportowy- piłka siatkowa dziewcząt listopad nauczyciele wychowania fizycznego
27 Konkurs sportowy - tenis stołowy grudzień nauczyciele wychowania fizycznego
28 Konkurs sportowy - czwórbój lekkoatletyczny, drużynowe zawody lekkoatletyczne (dziewczyny i chłopcy) maj nauczyciele wychowania fizycznego
29 Szkolne konkursy przedmiotowe
z j. angielskiego i niemieckiego
marzec- kwiecień nauczyciele języka angielskiego
30 Międzyszkolny konkurs j.angielskiego  
w Zespole Szkół Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
styczeń/ luty p. J.Malarz
31 Szkolny konkurs poezji i prozy anglojęzycznej luty p. J.Malarz,
p. M.Jodźko,
p. S.Korpiela
32 Szkolny konkurs na grafikę komputerową "Stop cyberprzemocy" w ramach kampanii Dziecko w Sieci II semestr K. Kuźma
33 Szkolny konkurs na prezentację multimedialną
pt. "Patron mojej szkoły"  kl. 5
II semestr M. Wawrzacz
K. Kuźma
34 Szkolny konkurs informatyczny dla kl. 6-7 II semestr M.Wawrzacz
K. Kuźma
35 Szkolny konkurs wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego (kl. 5 – 6) I etap – X 2019 r.
II etap – X 2019 r.
M.Wawrzacz
36 Konkurs na najciekawszą grę planszową
pt. „Rowerzysta na drodze” (kl. 4)
IV/V 2020 r. M.Wawrzacz
37 Międzyszkolny Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
II-III 2020 r. M.Wawrzacz
38 Egzamin na kartę rowerową kl. IV a, b V-VI  2019 r. M.Wawrzacz